RINA DNV GL

O nas

 

Infrastruktura

Kaotech Marine Services Sp. z o.o. powstała w 2011 roku na bazie Firmy Kaotech Krzysztof Dąbrowski świadczącej usługi mechaniczne w branży morskiej od 2005 roku.  Zlokalizowana jest przy ul. Ludzi Morza 13 B w Świnoujściu, gdzie posiada profesjonalną i nowoczesną infrastrukturę przystosowaną do potrzeb prowadzonej działalności. Znajduje się tu siedziba Firmy mieszcząca biura Zarządu i administracji oraz ukończony w 2016 roku w pełni udźwigowiony warsztat remontowy z zapleczem logistycznym.

Do dyspozycji działu warsztatowego jest specjalistyczne oprzyrządowanie pozwalające na wykonywanie remontów prawie wszystkich silników głównych i pomocniczych spotykanych na statkach oraz prefabrykację i remonty systemów rurociągów okrętowych. Dobrze rozwinięte zaplecze logistyczne, w tym samochody dostawcze i osobowe, wózki widłowe, suwnica o udźwigu 5 ton oraz dostęp do nabrzeża, zapewniają sprawny proces przeprowadzania nawet bardzo skomplikowanych projektów.

Kadra

Nasza kadra to wysoko wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, którzy swoją postawą i zaangażowaniem identyfikują się całkowicie z osiągnięciami i celami jakościowymi Firmy ciągle podnosząc poziom świadczonych usług. Stale doskonalą oni swoje umiejętności i poszerzają kompetencje poprzez udział w profesjonalnych kursach i szkoleniach. Serwisanci posiadają m.in.:

– Międzynarodowe Zaświadczenia Kwalifikacyjne UDT do obsługi transportu bliskiego w kategorii II S (zakres uprawnień: suwnice, wciągniki i wciągarki sterowane z poziomu roboczego oraz żurawie stacjonarne warsztatowe: hakowe ogólnego przeznaczenia)

– Międzynarodowe Zaświadczenia Kwalifikacyjne UDT do obsługi urządzeń transportu bliskiego w kategorii II WJO (zakres uprawnień: wózki jezdniowe podnośnikowe z wyłączeniem specjalizowanych)

– Certyfikaty SSG Entre (wydane przez Standard Solution Group po ukończeniu obowiązkowych kursów bezpieczeństwa pracy w stoczniach na terenie Szwecji)

– Certyfikaty Hot Work (ważne w Szwecji, Norwegii, Finlandii i Danii)

– Indywidualne międzynarodowe certyfikaty potwierdzające uprawnienia spawaczy (metodą MAG, MIG, TIG i in.).

O firmie
 

Polityka

Dbając o satysfakcję naszych Klientów oraz starając się zaspokoić ich rosnące wymagania i potrzeby, wdrożyliśmy w firmie System Zarządzania Jakością ustawicznie go doskonaląc i dostosowując do zmieniających się warunków rynkowych oraz otoczenia społeczno-gospodarczego.
Powyższe cele oraz sposoby ich osiągania zostały dokumentowane
w POLITYCE JAKOŚCI.

Potwierdzeniem zgodności naszych procesów z międzynarodowymi standardami oraz najwyższej jakości oferowanych przez nas usług jest uznanie przez następujące Towarzystwa Klasyfikacyjne:

DNV GL – CERTYFIKAT ISO 9001:2015
RINA – WORKSHOP APPROVAL STATEMENT.

Jako firma dbająca o przejrzystość kontaktów biznesowych oraz partnerskie relacje z kontrahentami stworzyliśmy jednolite
OGÓLNE WARUNKI NAPRAW. Zawsze jednak staramy się elastycznie dostosowywać do naszych Klientów i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.

Posiadamy polisę OC w zakresie prowadzonej działalności na sumę
2 mln zł, a wszyscy nasi serwisanci, w zależności od warunków pracy,  są zawsze odpowiednio ubezpieczeni (A-1 na prace w EU, indywidualne ubezpieczenia do prac na wysokości itp.).